• Dzień: 06.06.2019, Czwartek
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: MARIUSZ

+ absolutna dominacja w I połowie zespołu STANDARD CHARTED była bezdyskusyjna. W każdym elemencie wyprzedzali swoich rywali, nie pozostawiając złudzeń kto jest lepszy. Strzelone dwie bramki pokazywały, że zawodnicy są w najwyższej formie, a zwycięstwo miało być formalnością, co dowodził również początek II połowy
+ siła i charakter PANASONIC to rzecz niebywała! Przy stanie 1:5 dla rywali, ruszyli w wir odrabiania strat. I to im się udało! Najpierw piękny wolny, potem dużo szczęścia oraz wspaniałej wizji gry, karny, a na zakończenie cudowna indywidualna akcja. Wow! Takie końcówki to prawdziwy crème de la crème ELIT Ligi!

- kompletnie zdekoncentrowani i zbyt pewni siebie zawodnicy STANDARD CHARTED w II połowie stracili trzy punkty na własne życzenie, przez co ich sytuacja w tabeli nie jest tak kolorowa, jak mogłaby być po tym zwycięstwie

Strzelec bramki dającej remis po indywidualnym dryblingu, gdzie wpuścił w maliny dwóch rywali. Harował dla drużyny jak wół, był na boisku po prostu wszędzie, dzięki czemu przyczynił się ogromnie do zwycięskiego remisu!