• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 08.05.2019, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Dawid

+ Dość niespodziewany przebieg miało to spotkanie. DELL EMC zdeklasowało przeciwników w pierwszej połowie. Swoje show zrobił Nawrocki, strzelając co kilka minut kolejne bramki. Defensywę trzymał Marek Szulgowicz i wynik 2:6 odzwierciedlał boiskowe wydarzenia
+ W drugiej połowie stało się to, o czym zawodnicy Multiconsult mogli pomarzyć. W 21., 22. i 23. minucie bramki zdobył Bartek Korczak i zaczęły się prawdziwe emocje. Akcja za akcję, strzał za strzałem, ale po obu stronach nieźle spisywali się bramkarze notując po kilkanaście interwencji
+ Drugim bohaterem granatowych mógł być Aleks Laskowski. Przeprowadził kilka indywidualnych akcji napędzając niezłego stracha defensywie DELL EMC. Za każdym razem lepszym jednak okazywał się Tomasz Szewczyk

- Szkoda, że nieobecny był w tym meczu Krzysiek Jędrych. Wydaje się, że gdyby był na boisku, drużyna Multiconsult dałaby radę wyrównać, a może i nawet przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę

Tak zdeterminowanego gracza, skupionego na strzelaniu kolejnych bramek nie widzieliśmy dawno. W każdej sytuacji próbował oddawać strzały. Zdobył dzięki temu 4 gole już w pierwszej połowie. Do tego zanotował dwa ostatnie zagrania.