09/06/2021

Piłkarska reprezentacja Polski „gotowa” na UEFA EURO, więc my dziś spokojnie zapinamy pasy, by oglądać w akcji ELIT I i II ligę.

ELIT I Liga
JAR-JAN – Green Hills Investments
Spotkanie zespołów środka tabeli. Błękitni będą wypoczęci, bowiem tydzień temu, jako jedyni oddali mecz bez gry. Dzisiaj spodziewamy się więc pazerności w ich wykonaniu, liczymy na konstruktywną obronę Marcina Bińki i celne strzały Michała Patrowicza. GHI jest poranione w tym sezonie. Kapitan w biznesowych rozjazdach, kluczowy snajper z lekkim urazem, bramkarz także z perypetiami. Kuba Binerowski i Szymon Barszczewski to jednak duet, który przy wsparciu kolegów tydzień temu prawie zatrzymał FIZJOTERAPIĘ (4:5)! Stawiamy na remis i oczekujemy wspaniałego widowiska!
Typ: 50/50

KSIRETAIL – WIKTOR
HIT, SZLAGIER, MECZYCHO. Spotyka się „dwóch przyjaciół z boiska”. W obu składach roi się od kolegów, którzy szanują swoje dokonania piłkarskie. Niemniej pojedynek ten wskaże drużynę liczącą się w wyścigu o medale. Na tą chwilę WIKTOR zgromadził trzy oczka więcej, ale jeśli Darek Rolak odpali lewą szkitę, skutki dla „Zwycięzców” mogą być opłakane. Może się jednak okazać, że zobaczymy futbolowe szachy, widowisko dla koneserów, w którym Niebiescy w ostatnich minutach trafią na 3:2
Typ: 50/50

ELIT II Liga
BENEFIT SYSTEMS – MARWICK
Niebiescy przespali pierwszą część sezonu, ale od trzech meczów nabrali wiatru w żagle. Pełna pula w meczu z Pomarańczowymi udowodni wszystkim, że to gracze z umiejętnościami. Spodziewamy się dynamiki i młodzieńczej fantazji, bowiem „Marchewki” to zespół z podobnymi walorami. Nie będzie miejsca na podział punktów, tu liczyć się będzie dobre rozpoczęcie i mądry finisz. Nie możemy się doczekać!
Typ: 55/45

ACER – regeneruj.pl
Ponownie w HICIE kolejki przedstawiamy ACER, który punktuje miernie, ale prezentuje się świetnie. Zeszłotygodniowa porażka w ostatnich minutach (z liderem z Office Team 2:3) potwierdza Nasze słowa. Czyżby wreszcie dzisiaj wpadł komplet punktów? „Dziadki” są w gazie, zmotywowani i niezwykle skrupulatni, ale kiedyś przychodzi spadek formy. Obstawiamy 4:4
Typ: 50/50