#6 DZIŚ W ELIT LIDZE - ŚRODA

03/11/2021

Już poprzednia kolejka pokazała, że każdy może wygrać z każdym. Dzisiaj spodziewamy się kontynuacji. Kto wie, może za 5 tygodni tabela się odwróci ;)

ELIT III Liga
THE BLUES – RF HYPERTEC WARSZAWA
Reprezentanci RF HYPERTEC w zeszłym tygodniu sensacyjnie zremisowali z dobrze dysponowanym SLIMSTOCK i jak sami stwierdzili, dotychczas był to ich najtrudniejszy rywal. Niech pozycja THE BLUES w tabeli ich nie zmyli, bo to również mocna i utytułowana już w lidze ekipa. Co prawda porażka z minionej kolejki z MARGERITA TEAM nie poprawiła nastrojów wśród Niebieskich, ale dziś mają kolejną okazję, żeby pokazać debiutantom, co wynieśli z kilku lat gry z naszych rozgrywkach.
Typ: 45/55

FOOTBALL FACTORY – MARGERITA TEAM
Chcemy wierzyć, że FOOTBALL FACTORY to projekt przewidziany na lata, a nie na krótką, sezonową przygodę. Nie uważamy też, żeby umiejętności poszczególnych zawodników tej ekipy w jakimkolwiek stopniu odbiegały od poziomu pozostałych graczy na trzecim poziomie rozgrywek. Na chwilę obecną ewidentnie problemem jest zgranie, odpowiednie zrozumienie i niepotrzebna nerwowość na boisku. Ich dzisiejsi rywale znają się na tyle dobrze, że problemy komunikacyjne są im raczej obce. Gorzej jest natomiast z utrzymywaniem skupienia przez pełne 40 minut. Fani włoskiego placka z serem grają lepsze pierwsze połowy, a w drugich zaczynają się gubić. W poprzednim meczu dowieźli wysoki wynik do końca, ale przez chwilę było gorąco. Czy dziś wyjdą na prowadzenie i będą umieli je utrzymać?
Typ: 50/50

ELIT IV Liga
BGK – PHILIP MORRIS
PHILIP MORRIS już dawno nie był tak wysoko w tabeli. Z tygodnia na tydzień, ciągle grając prostą acz solidną piłkę, uzbierali 9 punktów i dziś mogą wskoczyć nawet o 3 szczeble tabeli wyżej. Jak im dziś pójdzie z Bankowcami? Ciężko stwierdzić, bo obie ekipy łączy problem z ciągle rotującymi zawodnikami na pozycji bramkarza. Jeśli chodzi o napad, to tutaj bezapelacyjnie brylował będzie Tomek z BGK, ale to PHILIP MORRIS wydaje się mieć lepszą linię obrony - bez wątpienia Łukasz i Krzysiek będą mieli dziś pełne nogi roboty ;)
Typ: 48/52

GROUP ONE – ACER
Predatorzy pomimo srogiej porażki i zeszłotygodniowym remisie nadal zajmują 2 miejsce w tabeli. Zapas punktów zdobyty w trzech pierwszych kolejkach pozwolił im bezpiecznie wylądować po tych wpadkach, ale jeśli chcą się liczyć w drugiej połowie sezonu to dzisiaj komplet oczek musi wpaść na ich konto. GROUP ONE wydaje się być łatwą ofiarą, ale wystarczy przypomnieć wynik ostatniego meczu obu zainteresowanych drużyn, aby zacząć wierzyć w umiejętności Mediowców. W sierpniu pokonali Seledynowych aż 8:2. Być może Niebiescy pamiętają jeszcze, co wówczas zaważyło na zwycięstwie.
Typ: 42/58