• Poziom: ELIT Szóstki III liga
  • Dzień: 05.02.2015, Czwartek
  • Godzina: 20:30

PKP Bankomaty zrealizowały (Lease)Plan

Jak burza idą zawodnicy PKP Bankomatów. W tym sezonie nie zaznali jeszcze goryczy porażki. W ostatni czwartek bez zbędnej kurtuazji rozprawili się z ekipą LeasePlan, pokonując ją w Praskiej Arenie Futbolu aż 9:2. Z kompletem punktów liderują tabeli ELIT Szóstki III Ligi.

Zawodnicy PKP okazali dla swoich czwartkowych rywali bezlitośni. Już do przerwy wbili im sześć goli, choć rozstrzelali się późno, bo po 11 minutach gry. Wówczas po pięknym strzale w samo okienko do siatki trafił aktywny tego wieczoru Karol Wnuk i... posypało się. Za chwilę Karolowi pozazdrościł najlepszy strzelec ligi Grzegorz Arasimowicz, który swojego klasycznego hat-tricka skompletował dosłownie w pięć minut. Podobne osiągnięcie zanotował Karol. Dzięki temu duetowi snajperów. PKP Bankomaty prowadziły do przerwy aż 6:0!

Czy "Oranje" w przerwie naradzili się, by po zmianie stron rzucić się do ataków i spróbować jeszcze coś tego wieczoru ugrać? Być może. Faktem jest, że gracze LeasePlan na początku drugiej części gry efektowny zryw, a do siatki w przeciągu 180 sekund trafili Paweł Warmiński i Łukasz Gerek. Przez moment wydawało się, że spotkanie może się wyrównać. Niestety dla widowiska, to wszystko na co było ich tego dnia stać. Gracze PKP na nowo się rozstrzelali, a znakomita postawa bramkarza Artura Fiodorowa sprawiła, że ekipa LeasePlan musiała pogodzić się z wysoka porażką.

PKP Bankomaty zgarnęły komplet punktów i przewodzą w tabeli. Kategorii najlepszych strzelców lideruje z kolei Grzegorz Arasimowicz, który po trzech meczach ma na koncie już 15 trafień. Gratulujemy!