• Poziom: ELIT VIII Liga
  • Dzień: 15.10.2019, Wtorek
  • Godzina: 20:50
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B

+ Spotkanie dotychczas najniżej notowanej drużyny z tą ze szczytu ELIT VIII Ligi rozpoczęło się w zaskakujący sposób. Dwie dobre akcje po pierwszym gwizdku i drużyna GHELAMCO prowadziła 2:0 w 3. minucie. Mimo bycia zdecydowanym „underdogiem” grali jak równy z równym, między innymi dzięki dobrej postawie swojego bramkarza, który wielokrotnie bronił drużyny przed stratą bramki
+ Mimo porażki, bardzo dobre zawody rozegrał debiutant Maciej Mazurek. Miał udział przy wszystkich bramkowych akcjach, przy czym w 29. minucie uwolnił się w polu karnym rywala i zanotował cudowne trafienie
+ Mimo że piłkarzom COCA COLA HBC nie wychodziło dzisiaj wszystko, należy im pogratulować walki do końca. W 35. minucie przegrywali jedną bramką, cały czas atakowali, co poskutkowało zdobyciem szybkich trzech goli i zdobyciem oczekiwanych trzech punktów

- Zawodnicy COCA COLA HBC w dzisiejszym spotkaniu byli bardzo rozkojarzeni. Mimo powrotu najlepszego strzelca, Jakuba Witkowskiego, mieli problem z wykańczaniem klarownych sytuacji. Dodatkowo nie trzymali ustalonych pozycji, co poskutkowało stratą czterech bramek

W przerwie spotkania był pewny tego, że zapewni swojej drużynie zwycięstwo i się nie mylił. To on wziął ciężar prowadzenia gry w ataku i to jego trafienia zapewniły zwycięstwo drużyny.