• Dzień: 05.11.2019, Wtorek
  • Godzina: 20:50
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B
  • Sędzia: Grzegorz

+ Spotkanie piłkarzy CHEIL oraz kandydatów do mistrzostwa ELIT VII LIGI zaczęło się dosyć niespodziewanie. Przez pierwszą połowę to zawodnicy w czarnych koszulkach mieli przewagę nad rywalami. Szybkie trafienie Michała Jurkiewicza ustawiło początek rywalizacji i Czarni mieli szanse sprawić niespodziankę
+ Indywidualne umiejętności reprezentantów ACCENTURE przeważyły szale zwycięstwa. Można tu wspomnieć między innymi o świetniej grze kapitana Jakuba Prusa, który w trudnej sytuacji podbramkowej efektownym dryblingiem i pięknym strzałem obok bramkarza strzelił bramkę na 3:1

- Gdyby porównać grę CHEIL w pierwszej i drugiej połowie to ciężko byłoby uwierzyć, że to ta sama ekipa. Zdecydowanie zawiodło przygotowanie fizyczne. Zostawianie dużo miejsca szybkim piłkarzom Seledynowych nie mogło się dobrze skończyć
-Mimo, że piłkarze ACCENTURE zdobyli 6 bramek to liczba trafień na ich koncie powinna być dwucyfrowa. Spektakularne pudło Patryka Kosińskiego z drugiej połowy rywalizacji na pewno zapadnie w pamięci całej drużynie

Świetny w destrukcji, inteligentny oraz bezbłędny w rozegraniu, do tego dołożył dwie bramki. Bez niego drużyna ACCENTURE na pewno nie wykręciłaby takiego rezultatu.