• Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT IV Liga
  • Dzień: 10.10.2019, Czwartek
  • Sędzia: KUBA

+ Kontrola - AVON przez całe 40 minut spokojnie kontrolował przebieg spotkania. Szybkie dwa gole już w pierwszych 6. minutach pozwoliły zawodnikom w różowych trykotach skupić się na spokojnym rozgrywaniu piłki i pilnowaniu przewagi. Jeszcze w ostatnich 10 minutach AVON przycisnął swoich przeciwników co skutkowało zdobyciem kolejnych dwóch bramek
+ Koronkowa akcja - na szczególne odnotowania zasługuje gol z 38. Minuty, kiedy to Dominik Domarecki pokonał bramkarza rywali. Szczególnej urody nie był jednak sam strzał, a asysta Artura Gaja. Zawodnik z numerem „15” na koszulce podał piłkę piętą do występującego na wolne pole Dominika. Takiej akcji nie powstydziłaby się sama FC Barcelona

- Nieskuteczność - drużyna RENMO mimo strzelenia dwóch bramek i stworzenia kilku innych dogodnych okazji nie mogła znaleźć skutecznego sposobu na pokonywanie dobrze dysponowanego bramkarza AVON

Kompletując hat-tricka znacząco przyczynił się do zwycięstwa swojego zespołu. Warto również przypomnieć, że to właśnie on wykorzystał idealne podanie Artura Gaja, ustalając wynik meczu na 4-2.