• Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT III Liga
  • Dzień: 20.11.2019, Środa
  • Sędzia: Piotr P.

+ Najwyższe zwycięstwo: Gracze HRK S.A. zagrali niesamowicie dobre spotkanie. Wychodziło im dosłownie wszystko i zdołali strzelić 16 goli, nie pozwalając zdobyć przeciwnikom nawet honorowego trafienia. W tym sezonie ELIT LIGI jeszcze nikt tak wysoko nie wygrał i ciężko oczekiwać, aby jakakolwiek drużyna poprawiła ten rekordowy wynik
+ Gol bramkarza: Kamil Sobolewski wiedząc, że zawodnicy HRK S.A. nie wypuszczą zwycięstwa pozwolił sobie na rajd na połowę przeciwnika. Po oddaniu strzału, piłka niefortunnie odbiła się od zawodnika EBURY POLSKA i wtoczyła się na pustą bramkę, podwyższając wynik rywalizacji na 11:0

- Postawa przegranych: Niestety gra zawodników EBURY POLSKA wygląda z tygodnia na tydzień co raz gorzej. Przyjazd na mecz bez zawodników rezerwowych nie pomógł przegranym. Brakowało jakiejkolwiek próby podjęcia rękawicy rzuconej przez HRK S.A.. Mamy nadzieję że w ostatnich spotkaniach tego sezonu Biali powalczą o zdobycie punktów

Jego klasyczny hat-trick zdobyty w 6. minut postawił przeciwników w bardzo ciężkiej sytuacji. Swoją zwinnością zaskakiwał obrońców, a Ci mieli problem aby zabrać mu piłkę spod nogi. Pod koniec pierwszej połowy dołożył asystę oraz w ostatniej akcji strzelił bramkę po podaniu Aleksandra Grabowskiego.