• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 06.02.2020, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Bartek

+ Wygrana w ostatnich sekundach: Cały mecz stał na wyrównanym poziomie i obie ekipy były w walce o trzy punkty do samego końca. W drugiej połowie AVON popełniał dużo błędów, próbowali podawać piłkę przez całe boisko, co często kończyło się prostymi stratami. Zemściło się to w ostatnich sekundach, kiedy to piłkarze SAMSUNGA zdobyli bramkę i Różowi pozostają bez zdobyczy punktowej w tym sezonie
+ Dobra postawa bramkarzy: O ile Filip Felak przyzwyczaił nas do swojej skutecznej gry na bramce, o tyle Wojciech Szczepański zaskoczył bardzo dobrą postawą. Nie miał za dużo sytuacji, w których mógł popisać się swoimi interwencjami, jednak kilkukrotnie udało mu się efektownie i instynktownie obronić drużynę przed stratą bramki

- Agresywna gra SAMSUNGA: Piłkarze w niebieskich trykotach bardzo często nieczysto odbierali piłkę i grali niezgodnie z przepisami. W konsekwencji kilka minut przed końcem uzbierali 8 fauli, przez co musieli uważać do ostatnich sekund, aby nie przekroczyć limitu przewinień

NAGRANIE Z MECZU

Bardzo aktywny w środku pola, wielokrotnie udawało mu się odbierać piłkę przeciwnikom na ich połowie. Asystował przy bramce na 2:1.