• Sezon: Zima 2020
  • Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 03.03.2020, Wtorek
  • Sędzia: Bartek

+ Marsz po mistrzostwo trwa: Piłkarze MENARD po raz kolejny w dramatycznych okolicznościach wygrywają mecz na styku. Kluczowe dla zwycięstwa była 9. i 10. minuta rywalizacji. Najpierw Marcin Pettke przechwycił piłkę w środkowej strefie boiska i otworzył wynik spotkania, a następnie samobójcze trafienie piłkarzy POLSAT MEDIA spowodowało, że Inżynierowie prowadzili 2:0
+ Ofiarna obrona przyniosła efekty: Druga połowa to jednostronna dominacja ekipy POLSAT MEDIA. Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad wyżej notowanym rywalem, Mediowcy chcieli pozostać na zwycięskiej ścieżce. Z wielką zaciekłością atakowali na bramkę przeciwników, jednak było to za mało. Świetnie dysponowana obrona wraz z wyśmienitą grą golkipera szczelnie zamurowała dostęp do bramki i zapewniła kolejne zwycięstwo

- Skuteczność: Tylko trzy bramki w tak intensywnym spotkaniu to zdecydowanie za mało. Obu ekipom brakowało lidera, który wziąłby na siebie ciężar akcji ofensywnych. Największym pechowcem tej rywalizacji był Mateusz Szumowski, który dwukrotnie pod koniec spotkania miał szansę na doprowadzenie do remisu, jednak były to minimalnie przestrzelone uderzenia

Rosły zawodnik MENARD to multizadaniowiec. Dzięki jego grze w obronie Czerwoni stracili tylko jedną bramkę, a strzelony przez niego gol otworzył wynik rywalizacji.