• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 03.06.2020, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A

Zmiana taktyki w trudnym momencie

+ To był półfinał przez duże „P”. Po zawodnikach obu ekip widać było, że są niesamowicie spragnieni futbolu. Oglądaliśmy prawdziwą wymianę ciosów, zarówno jedni, jak i drudzy zaprezentowali się ze znakomitej strony. Od pierwszych minut nie było żadnych kalkulacji
+ WIKTOR w 8. minucie przegrywał 0:2. Wtedy to Niebiescy zagęścili środek pola, a także fantastycznie kryli przeciwników. Od tego momentu ich gra w defensywie wyglądała dużo lepiej, aniżeli na początku rywalizacji

- Zawodnicy w czerwonych strojach nie poradzili sobie ze skomasowaną obroną rywali w takim stopniu, w jakim zamierzali. Niemniej jednak należą się dla nich brawa za postawienie się mistrzom, a także za dwie fenomenalne, błyskawiczne akcje, które przyniosły im prowadzenie na początku półfinału

NAGRANIE Z MECZU

Karol wygrał w tym spotkaniu niezliczoną ilość pojedynków główkowych. Był ostoją świetnie zorganizowanej defensywy WIKTORA. Popisał się również najładniejszym zagraniem całego półfinału. W 23. minucie w wyskoku fantastycznie przedłużył długie podanie głową, co stworzyło jego koledze sytuację sam na sam.