Plusy:
+ Udany rewanż: Niemal rok temu obie ekipy stanęły naprzeciw siebie w finale rozgrywek Wiosna 2019, wtedy po serii rzutów karnych górą byli piłkarze KSI RETAIL. W tym spotkaniu udany rewanż wzięli zawodnicy WIKTOR, którzy obronili mistrzowski tytuł! Jedyne bramki, które zobaczyliśmy w tym spotkaniu miały miejsce w ostatnich minutach. Najpierw duży błąd defensorów KSI RETAIL, którzy niepotrzebnie faulowali we własnym polu karnym, dał możliwość na pierwszą zdobycz bramkową i tak się właśnie stało po rzucie karnym na dwa tempa, wykonanym przez Wojtka Majsterka. Już w ostatniej minucie dwójkowa akcja Jerzego Kilona i Olega Lewickiego dała dwubramkową przewagę Niebieskim i triumfator był już niemal pewny. Mistrzowie sprzed roku jednak tak szybko się nie poddali i na 20 sekund przed końcem, Michał Zagórski mocnym uderzeniem dał nadzieję na powrót. Czasu było jednak za mało i to Niebiescy po raz kolejny okazują się najlepsi!
+ Bramkarz - cichy bohater: Niesamowite spotkanie rozegrał bramkarz drużyny przegranej, czyli Daniel Nowek. Zanotował aż 19 interwencji, z czego kilkukrotnie ratował swoją drużynę z dużych opresji. Bardzo pewny w swoich zagraniach, był najjaśniejszą postacią drużyny. Niestety nie udało mu się obronić rzutu karnego rywala, jednak nie stawia go to w negatywnym świetle
Minusy:
- Prosty błąd zaważył na mistrzostwie: W tak ważnym spotkaniu, kiedy to obrońcy obu ekip grają na najwyższym poziomie, nie można popełniać żadnych błędów. KSI RETAIL niefortunną interwencją kilka minut przed końcem dało niezwykle dogodną sytuację swoim rywalom na wyjście na prowadzenie. Rzut karny zakończony bramką przeważył o mistrzostwie
