PIT-RADWAR - NFOŚiGW 1:14 (0:5)

PÓŁFINAŁ o miejsca V-VIII

Pogrom

Jednostronne spotkanie, w którym NFOŚiGW pokazał swoją wyższość nad PIT-RADWAR w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła.

Pierwsze minuty to wzajemne badanie się obu zespołów. Gra toczyła się głównie w środku boiska. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać 9 minut, a jej zdobywcą był, znajdujący się tego dnia w znakomitej dyspozycji, Piotr Panasiuk. Można powiedzieć, że NFOŚiGW zwęszyli krew. Strzelony gol pozwolił im poczuć się pewniej w tym spotkaniu. Na tyle pewnie, że po pierwszej połowie prowadzili 5:0.

W drugiej części spotkania obraz gry nie uległ zmianie. PIT-RADWAR był drużyną zdecydowanie słabszą tego wieczora, czego efektem było 9 straconych goli w drugiej połowie. Zieloni raz za razem rozklepywali obronę przeciwnika. Zawodnicy tego zespołu rozegrali więcej koronkowych akcji niż niektóre drużyny przez cały sezon. Ich przeciwnicy byli niestety tylko tłem.

Gdyby NFOŚiGW od początku sezonu grał jak w tym meczu, to spokojnie mógłby bić się o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Po PIT-RADWAR widać zmęczenie sezonem. Zawodnicy tego zespołu potrzebują odpoczynku, który pozwoli im naładować akumulatory i dobrze wystartować w nowym sezonie.

Zawodnik meczu: Piotr Panasiuk
Bezapelacyjny król polowania. Na swoim koncie zapisał 6 trafień, ale nie zapominał o kolegach z drużyny, czego dowodem są 2 asysty.