• Sezon: Jesień 2015
  • Dzień: 02.12.2015, Środa
  • Godzina: 19:00

Pokaz siły SELITO.pl

Naprzeciwko siebie stanęły ekipy sąsiadujące w tabeli. Mogło to zwiastować wyrównane spotkanie.

W początkowych minutach meczu konsultantom zdecydowanie zabrakło koncentracji. Skrzętnie wykorzystali to ich przeciwnicy – Jakub Tarasiuk w 2 minucie, Krzysztof Węgrzyn 60 sekund później i w 7. minucie ponownie Tarasiuk. Nie minęło 10 minut, a „czarne koszule” prowadziły już 3:0. Huraganowe ataki na bramkę SOLLERS CONSULTING przynosiły efekt. Zawodnicy SELITO.pl przemieszczali się pod bramkę przeciwnika szybkimi, krótkimi podaniami, a kiedy znajdowali się w pobliżu pola karnego, nie zastanawiali się długo – po prostu strzelali.

W 12. minucie w końcu do głosu doszli niebiescy i po mocnym uderzeniu Marka Rogalskiego zdobyli pierwszego gola. To wydarzenie nie wpłynęło negatywnie na SELITO.pl, które konsekwentnie grało swoje. Potwierdzeniem skuteczności ich taktyki było trafienie Rafała Jabłońskiego.

W drugich 20 minutach obraz gry nie uległ znaczącej zmianie. W szeregach SOLLERS CONSULTING brakowało zrozumienia i skutecznego napastnika. Co prawda jeszcze raz bramkarza „czarnych koszul” pokonał Marek Rogalski, ale to było wszystko, na co było stać tego dnia zespół w niebieskich strojach.

Natomiast zawodnicy SELIT.pl atakowali jeszcze intensywniej. Jednego gola zdobył Kamil Żochowski, a po 2 trafienia do swojego dorobku dopisali Rafał Jabłoński oraz Wojciech Węgrzyn, dzięki czemu obaj panowie mogli pochwalić się w tym meczu hattrickami. BRAWO PANOWIE!

Zawodnicy meczu: Rafał Jabłoński i Wojciech Węgrzyn
Całemu zespołowi w czarnych strojach należą się słowa uznania, ale to dzięki temu duetowi aż 6 akcji SELITO.pl zakończyło się w siatce przeciwnika.