• Sezon: Zima 2016
  • Dzień: 09.02.2016, Wtorek
  • Godzina: 19:30

Hat-trick załatwił sprawę

Mimo zażartej walki, nie udało się ekipie WEDLA wywalczyć choćby punktu w starciu z GRUPĄ ZPR MEDIA. I chociaż do przerwy utrzymywał się remis, druga połowa należała już do mediowców.

Do spotkania WEDEL przystąpił bez jednego spóźnialskiego zawodnika i znalazło to szybko odzwierciedlenie w wyniku. Już w pierwszej minucie Cezarego Sowińskiego pokonał Tomasz Skonieczko. Po uzupełnieniu braków kadrowych obraz gry znacząco się wyrównał. WEDEL często ostrzeliwał bramkę GRUPY ZPR MEDIA, ale piłka najczęściej mijała świątynię Wojciecha Peplińskiego. Tak było też w przypadku rzutu karnego, który zmarnował Piotr Jabłoński. Szczęście do WEDLA uśmiechnęło się w 16. minucie, kiedy podanie Rafała Piątka wykorzystał Robert Ostrowski. Przed przerwą oba zespoły jeszcze po razie zdołały pokonać golkipera rywali i po 20 minutach na tablicy widniał rezultat 2:2.

Po zmianie stron znów byliśmy świadkami piłkarskiego klinczu. Przez długi czas żaden z zespołów nie był w stanie znaleźć sposobu na defensywę rywala. Udało się to dopiero po piętnastu minutach gry, kiedy Sowińskiego pokonał Kamil Łuniewski. Jak się okazało, był to początek serii. Chwilę później zawodnik GRUPY ZPR MEDIA miał już na koncie hat-tricka, a jego drużyna zwycięstwo w kieszeni, gdyż kolejne trafienie dorzucił Adam Zagórny. WEDEL odpowiedział jednym golem Piotra Jabłońskiego i było to za mało, aby wywalczyć jakiekolwiek punkty.

Zawodnik meczu: Wojciech Pepliński [GRUPA ZPR MEDIA]

Niemiłosiernie ostrzeliwany przez zawodników WEDLA golkiper mediowców radził sobie wyśmienicie. Kilkukrotnie uratował swój zespół w sytuacjach niemalże beznadziejnych.