• Sezon: Zima 2016
  • Dzień: 16.02.2016, Wtorek
  • Godzina: 19:30

Media czwartą władają!

Dużą dramaturgię na obiekt przy ulicy Zbaraskiej wprowadzili zawodnicy GRUPY ZPR MEDIA i LEASEPLAN. Po szalonym, pełnym zwrotów akcji meczu mediowcy zwyciężyli 3:2 i przewodzą ligowej stawce.

Starcie lidera z wiceliderem ELIT IV ligi zapowiadało się smakowicie i rzeczywiście takim było. I chociaż jak dotąd media nie odtrąbiły jeszcze wspaniałego triumfu, wtorkowe zwycięstwo znacząco pomogło im w wypracowaniu pole position przed dalszą częścią sezonu. W pierwszych minutach trudno było przewidzieć, która z drużyn będzie stroną dominującą. Obie ekipy prezentują podobny potencjał i w pierwszej połowie to się potwierdziło. Na przerwę w nieco lepszych nastrojach schodzili jednak gracze LEASEPLAN, którzy po trafieniu Pawła Warmińskiego prowadzili 1:0.

Z mediami lepiej nie zadzierać – ta stara prawda znalazła swoje odzwierciedlenie w drugiej części meczu. Pięć minut po wznowieniu gry dał o sobie znać Łukasz Wilk, który wykorzystując podanie Adama Zagórnego doprowadził do wyrównania. Podział punktów w tym spotkaniu nikogo nie satysfakcjonował, dlatego GRUPA ZPR MEDIA poszła za ciosem i już wkrótce objęła prowadzenie, a po raz drugi na liście strzelców zameldował się głodny bramek Wilk. Zimny prysznic podziałał na drużynę LEASEPLAN, która ruszyła do ataku. Na efekt musiała poczekać do 38. minuty, kiedy to Marcin Matujewicz długim podaniem uruchomił Grzegorza Rozłuckiego, a ten pokonał Wojciecha Peplińskiego. Gdy wydawało się, że potyczka zakończy się remisem, raz jeszcze do głosu doszli mediowcy. W ostatniej minucie Adam Zagórny wypatrzył Marcina Szczepańskiego, który celnym uderzeniem zapewnił swojej ekipie bardzo ważne trzy punkty.

Zawodnik meczu: Łukasz Wilk [GRUPA ZPR MEDIA]
Cichy, skryty, ale gdy trzeba, potrafi mocno ugryźć. We wtorek uczynił to dwa razy, prowadząc swój zespół do zwycięstwa.