• Sezon: Zima 2016
  • Dzień: 17.02.2016, Środa
  • Godzina: 21:20

Odwróceni

Bardzo dużo emocji przyniosło starcie SELITO.PL z SIKĄ. Niestety, nie wszystkie były czysto sportowe, ale to tylko dowód, z jak dużą ambicją podchodzą do naszych rozgrywek zawodnicy.

Pierwsza połowa należała do SELITO.PL. Już w pierwszej minucie gry Mariusz Zagajewski pokonał golkipera rywala i dał swojej ekipie prowadzenie. Kolejne ciosy wyprowadzili Jakub Tarasiuk i Jarosław Łowicki, który wykorzystał rzut karny. SIKA odpowiedziała jednym trafieniem, a jego autorem okazał się Maciej Boguszewski. To dało SIKA nadzieję na osiągnięcie korzystnego rezultatu w drugiej części meczu.

To właśnie po przerwie emocje sięgnęły zenitu. Nadmiaru adrenaliny nie wytrzymał Jarosław Łowicki, który został ukarany najpierw dwu-, a chwilę później pięciominutową karą za niesportowe zachowanie. Na boisku tymczasem trwała zażarta walka. Na minutę przed końcowym gwizdkiem SELITO.PL prowadziło 6:3 i nic nie wskazywało na to, aby cokolwiek mogło się zmienić. SIKA jednak zaprezentowała piorunującą końcówkę. Najpierw cudowną bramką popisał się Piotr Klimowicz, a chwilę później dorzucił kolejne trafienie. Przewaga stopniała do zaledwie jednej bramki. SIKA wreszcie dopięła swego – na kilkanaście sekund przed końcem do wyrównania doprowadził Boguszewski i to, co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Emocje nie zakończyły się równo z końcowym gwizdkiem – jeszcze po meczu wzburzony Łowicki obejrzał czerwoną kartkę.

Zawodnik meczu: Piotr Klimowicz [SIKA]
Przez długi czas nie wyróżniał się na boisku, ale gdy już podkręcił tempo, niemal w pojedynkę odwrócił losy spotkania. W ciągu minuty zdobył dwa gole i dorzucił asystę.