• Sezon: Wiosna 2016
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 25.04.2016, Poniedziałek

Wyleczyli ze zwycięstwa

Mimo ambitnej postawy w spotkaniu z OMEGA PHARMA zawodnikom SELITO.PL nie udało się wywalczyć choćby punktu. Polegli 3:7, ale pozostawili po sobie dobre wrażenie.

Już od pierwszych minut inicjatywę przejęli gracze OMEGA PHARMA. Zanim Aleksander Kwacz mógł pochwalić się pierwszą udaną interwencją, dwukrotnie musiał sięgać po piłkę do siatki. W obu przypadkach skutecznym uderzeniem popisał się Tomasz Biadoń. Farmaceuci nie zamierzali zwalniać tempa i poszli za ciosem. W pierwszej połowie bezlitośnie wykorzystali niemoc rywala i dorzucili kolejne trzy bramki. Na liście strzelców zameldowali się Paweł Bronikowski, ponownie Tomasz Biadoń oraz Mateusz Mateusiak. SELITO.PL odpowiedziało jednym trafieniem, autorstwa Wojciecha Węgrzyna.

Po zmianie stron tempo gry wyraźnie spadło. Usatysfakcjonowani korzystnym rezultatem gracze OMEGA PHARMA nie kwapili się do szturmowych ataków, a nieliczne kontry SELITO.PL najczęściej kończyły się niecelnymi strzałami. Z minuty na minutę próby Sprzedawców stawały się coraz groźniejsze, aż wreszcie drugą bramkę dla swojego zespołu zdobył Jakub Tarasiuk. To uskrzydliło drużynę, która po chwili, za sprawą Wojciecha Węgrzyna, zmniejszyła stratę do dwóch goli. Tego było już za wiele dla OMEGA PHARMY. Przyspieszenie tempa przyniosło efekt w postaci trafień Piotra Wijtiwiaka i Pawła Bronikowskiego. Ostatecznie OMEGA PHARMA zwyciężyła 7:3, zapisując na swoim koncie ważne trzy punkty.

Zawodnik meczu: Tomasz Biadoń [OMEGA PHARMA]
Szybki, trudny do upilnowania dla obrońców SELITO.PL. Ustrzelił hat-tricka, dorzucił do niego asystę.