• Sezon: Wiosna 2016
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 12.05.2016, Czwartek

Po pierwsze zwycięstwo!

Zawodnicy NOBLE BANK w końcu się przełamali i po dwóch porażkach pokonali rywali.

Początek meczu należał do Bankowców, a zwłaszcza Karola Sawickiego, który już w pierwszych minutach trafił w poprzeczkę, po bardzo ładnym strzale. Naśladował go Piotr Majewski, który szalał z przodu, a jego doskonałe dogranie w pole karne bez problemu wykorzystał Marcin Simkiewicz. Gdy Farmaceuci zebrali siły na odpowiedź, pudło sezonu zaliczył Piotr Wijtiwiak - nie trafił do pustej bramki, nie mając nawet bramkarza na drodze, a obrońców daleko za plecami! Na szczęście dla drużyny, Tomasz Biadoń świetnie posłał piłkę między nogami obrońcy, wyrównując stan rywalizacji, który do przerwy wynosił 1:1.

Druga połowa to zdecydowanie lepsza gra Bankowców, a zwłaszcza Karola Sawickiego. Najpierw ładne wykończenie po podaniu Piotra Majewskiego, a potem znów bliźniacza akcja (3 asysta gracza białych koszulek) i OMEGA PHARMA znalazła się w beznadziejnej sytuacji, a gdyby nie 2 genialne interwencje ich bramkarza, mogli by przegrywać dużo wyżej. Mimo zepchnięcia do defensywy przy niekorzystnym wyniku, nadzieję na 2 minuty przed końcem spotkania rozbudził Tomasz Biadoń, notując 2. trafienie i zmniejszając stratę do jednej bramki. Niestety było to wszystko, na co pozwolili Bankowcy, a mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3:2 na ich korzyść.

Zawodnik meczu: Piotr Majewski [NOBLE BANK]
Hat-trick asyst, spokojne rozgrywanie w bardziej gorących momentach i dyrygowanie kolegami z pola.