• Sezon: Wiosna 2016
  • Poziom: ELIT V liga
  • Dzień: 19.05.2016, Czwartek

TOYOTA Material Handling po raz trzeci!

Kolejny triumf powędrował na konto TOYOTA Material Handling. W czwartkowy wieczór drużyna dowodzona przez Arkadiusza Warpechowskiego pokonała OMEGA PHARMĘ 3:1.

Już od pierwszych minut zarysowała się przewaga graczy w białych trykotach. Defensywą umiejętnie zarządzał strzegący bramki Warpechowski, a za poczynania w ofensywie odpowiadał niezawodny Krzysztof Gąsiewski. To właśnie ten zawodnik w ósmej minucie spotkania otworzył jego rezultat, wykorzystując podanie Mariusza Krzciuka. Choć zawodnicy OMEGA PHARMA starali się jak mogli, nie byli w stanie przebić się przez defensywę i świetnie dysponowanego golkipera rywala. W czternastej minucie było już 2:0 – Warpechowski dalekim wyrzutem uruchomił Gąsiewskiego, a ten, wykorzystując niezdecydowanie obrońców, skierował piłkę do siatki.

Dwubramkowa zaliczka pozwoliła graczom TOYOTY MH w drugiej połowie grać nieco swobodniej. Obie drużyny przesadnie nie forsowały tempa, sprawiając wrażenie, że to nie walka o ligowe punkty, a towarzyska potyczka zaprzyjaźnionych ekip. Sygnał do walki dał jednak w końcu Artur Adamiec, który znalazł sposób na bramkarza oponentów. Radość nie trwała długo – już minutę później trzeciego gola dla TOYOTY MH dołożył Tomasz Karasiński. Jak się okazało, była to ostatnia bramka tego meczu. TOYOTA MH zapisała na swoim koncie trzecie zwycięstwo w tym sezonie, a OMEGA PHARMA musiała pogodzić się z drugą porażką.

Zawodnik meczu: Arkadiusz Warpechowski [TOYOTA MH]
Prawdziwy szeryf na posterunku. Doskonale dowodził swoimi kolegami z zespołu, samemu wielokrotnie ratując drużynę przed utratą bramki.