• Poziom: ELIT III Liga B
  • Dzień: 19.04.2017, Środa
  • Godzina: 21:35

Pewne zwycięstwo Green Data!

Ekipa Grześka Pudło chciała powetować sobie wysoką porażkę poniesioną w poprzedniej kolejce w starciu z reprezentacją SAMSUNG. Zadanie ułatwili im na wstępie rywale, ledwo kompletując kadrę na to spotkanie.

Już od samego początku wiele się działo. W 1. minucie Rafał Mierzejewski otworzył wynik meczu po bardzo ładnej akcji całego zespołu. Nie minęło dziesięć minut i na tablicy widniał wynik 4:0 dla Green Data! Panowie bardzo dobrze radzili sobie z konstruowaniem akcji, nie brakowało szybkich i precyzyjnych podań, a po stracie piłki jak najszybciej próbowali ją odzyskać. Niestety AASA Polska kompletnie nie potrafiła się temu przeciwstawić. Nie chodziło o brak chęci do gry, po prostu na dobrze dysponowanych tego dnia niszczycieli dokumentów to było zdecydowanie za mało. Na placu wyróżniał się grający z numerem „3” Grzegorz Pudło, który potrafił utrzymać się przy piłce i ładnie rozegrać ją z partnerami z zespołu - przede wszystkim Rafałem Mierzejewskim - a kiedy było trzeba również minąć rywala w pojedynku jeden na jeden. Prawdziwy generał środka pola! W obronie wyróżniał się natomiast Arek Rudnicki - był nie do przejścia, wielokrotnie „kasował” akcje pożyczkodawców w ich ostatniej fazie.

Po piorunujących dziesięciu minutach Green Data przestała tak mocno forsować tempo gry przez co mecz się wyrównał. Na początku drugiej połowy AASA Polska stworzyła sobie dwie sytuacje, z czego jedną udało się zamienić na honorową tego dnia bramkę. Jej zdobywcą był Paweł Rzeszutek, który w późniejszych minutach dwa razy w bliźniaczych sytuacjach przymierzył z dystansu w słupek! Green Data odpowiedziała trafieniem Arka Rudnickiego. Wykorzystał on przytomność Grzegorza, od którego otrzymał podanie z szybko wykonanego rzutu wolnego, czym kompletnie zaskoczył przeciwników! Mecz zakończył się rezultatem 1:6, ale gdyby Green Data nie spasowała po czwartej bramce wynik mógłby być dużo wyższy.

Zawodnik meczu: Grzegorz Pudło [GREEN DATA]
Bezapelacyjnie najlepszy zawodnik na boisku. Pomiędzy nim a konkurencją była różnica co najmniej dwóch poziomów. Gratulujemy!