• Poziom: ELIT III Liga A
  • Dzień: 18.04.2017, Wtorek

Wspaniałe widowisko na remis!

We wtorkowy wieczór kiedy każdy pasjonat piłki kopanej emocjonował się wielkim świętem futbolu w Madrycie my byliśmy świadkami niemniej emocjonującego widowiska zaserwowanego nam przez drużyny ACER i CDP Invaders!

Obie drużyny na samym początku dały do zrozumienia, że dzisiaj jeńców nie biorą! Najpierw w 2. minucie wynik otworzył Konrad Wilgos by po chwili był już remis po trafieniu Krystiana Panka. Mecz toczony był w bardzo szybkim tempie, obfitował w wiele klarownych okazji do strzelenia bramki a ponadto na boisku nie brakowało twardej walki i zaangażowania! Warto odnotować także dwie kapitalne próby Adama Boguta, który w dwóch bliźniaczych sytuacjach próbował zakręcić z dystansu po długim rogu. Przy pierwszej piłka o centymetry minęła bramkę dobrze dysponowanego Duszyńskiego a przy drugiej komputerowców uratowało spojenie. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 3:3 co zwiastowało jeszcze większe emocje w drugiej części gry!

Ta zaczęła się od huraganowych ataków komputerowców którzy szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. W obliczu tak trudnej sytuacji CDP sprawy w swoje nogi postanowił wziąć zabójczy duet Panek-Bogut. Wpierw kontaktową bramkę strzelił ten pierwszy. ACER nie zamierzał jednak łatwo oddawać ciężko wypracowanej przewagi i po chwili dystans dzielący obie drużyny ponownie zwiększył nieoceniony Marek Sałasiński. Jednak duet Panek-Bogut był nie do zatrzymania i w mgnieniu oka mieliśmy na tablicy wynik 6:6! 4 bramki w 4 minuty, takie rzeczy tylko w ELIT Sport! Mimo tego, że na ławkach rezerwowych obu drużyn siedział łącznie tylko jeden zawodnik gracze obu ekip nie opadli z sił i zafundowali nam końcówkę rodem z Hitchcock'a!

Najpierw ACER był w stanie zdobyć się na ostatnią szarżę i za sprawą Michała Senkowskiego objąć prowadzenie. Wydawało się, że będzie to gwóźdź do trumny CDP, chłopaki pokazali jednak serducho i niezawodny Krystian Panek ustalił rezultat meczu na zasłużony remis!

Zawodnik meczu: Krystian Panek [CDP.pl]
Trzy bramki, trzy asysty w tym trafienie w ostatniej minucie spotkania. Razem z Adamem Bogutem stanowili o sile CDP.