• Dzień: 07.05.2014, Środa
  • Godzina: 21:15
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

"Aptekarze" nadal bez porażki

BAYER w środowy wieczór pewnie pokonał ekipę PGE S.A. "Aptekarze" byli tego dnia do bólu skuteczni - czego się nie dotknęli, zamieniali w złoto. Niemal każdy ich strzał w światło bramki kończył się golem. Ostatecznie Piotr Ułasiuk i spółka wygrali 5:2 i w tej edycji ELIT II Ligi jeszcze nie przegrali.

W środę wygrali dzięki świetnej zespołowej grze. "Zieloni" zagrali twardo i zdecydowanie w obronie, a w ataku zagrali szybko i koleżeńsko - ich podania z pierwszej piłki kilkukrotnie wpędziły defensorów PGE S.A w popłoch.

Już w drugiej minucie ładnym strzałem z dystansu prowadzenie BAYER-owi dał straniero, Carlos Lopez. Osiem minut później wyrównał jednak Michał Mazurkiewicz. Jego gole coraz częściej zapewniają PGE jeśli nie punkty, to przynajmniej dają nadzieję na punktową zdobycz. Tak było i tym razem. Michał  przymierzył z rzutu wolnego i nie pomylił się.

To był jednak łabędzi śpiew PGE - bo kolejne gole zdobywał już BAYER - przed przerwą trafili jeszcze Daniel Sulej i Michał Lepecki, a w drugiej połowie obaj dołożyli jeszcze po jednym trafieniu. Na otarcie łez po indywidualnej akcji trafił dla "energetyków" Marcin Górka.

Czy BAYER w następnej kolejce podtrzyma passę zwycięstw? Czy PGE przerwie serię porażek? I jednym, i drugim życzymy powodzenia!