• Dzień: 29.05.2019, Środa
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: Dawid

Błękitni wygrywają w hicie!

+ Kluczem do wygranej HYABAK był piorunujący start. Po czterech minutach prowadzili 3:0, a strzelanie od kapitalnego, mocnego uderzenia z ostrego kąta rozpoczął Kamil Mikas
+ W drużynie Błękitnych świetne zawody rozgrywali Mateusz Kozieł czy Piotr Gajda (mocno utrudniał życie rywalom w ich ofensywnych akcjach). Na skrzydłach szalał Łukasz Chmielewski, a Bartosz Kursa w niczym od niego nie odstawał
+ WIKTOR się jednak nie poddał. Gracze tego zespołu mieli bardzo dobry fragment w drugiej połowie, kiedy z łatwością dochodzili do świetnych sytuacji i czynili to często

- Jednak Czarnym brakowało skuteczności i to było widać aż nadto. Na dodatek przez większość meczu mieli problem ze zrozumieniem się na boisku. Nie prezentowali takiego zgrania, do jakiego nas przyzwyczaili

Na Międzyparkowej pojawił się chyba „TurboGrosik” w innym wcieleniu. To, z jaką dynamiką poruszał się z piłką przy nodze, było ucztą dla oczu. Z łatwością mijał rywali. Chwilę po tym jak WIKTOR trafił do siatki, on odpowiedział błyskawicznie swoim golem.