• Dzień: 16.05.2019, Czwartek
  • Godzina: 21:35
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Rafał

+ pierwsza połowa w wykonaniu HRK S.A - agresywnie, zdecydowanie i co najważniejsze skutecznie – trzy przymioty, które idealnie opisują grę zespołu w pomarańczowych koszulkach. Szybko wyszli na prowadzenie, nie odpuszczali żadnej piłki i kontrolowali mecz w pierwszej części
+ wola walki zespołu WEDEL była fantastyczna – mimo osłabienia i braku ławki rezerwowych, gracze Czekoladek dali z siebie wszystko w drugiej połowie i doprowadzili do remisu ze stanu 4:1! Na przechylenie szali zwycięstwa zabrakło już sił, ale mimo to zawodnicy zasługują na ogromne brawa!

- brak koncentracji i nonszalancja HRK podczas akcji ofensywnych w II połowie mogła odbić się czkawką, gdyby Czekoladki wygrały. Niektóre z tych sytuacji były więcej niż 100%, a poprzez nadmierne podawanie lub chęć wejścia z piłką do bramki wiele akcji spaliło na panewce

Bardzo dobry mecz tego zawodnika, był praktycznie wszędzie – odbierał, podawał i co najważniejsze strzelał, również w tym najważniejszym momencie – dwie minuty przed końcowym gwizdkiem sędziego wyprowadził swój zespół na prowadzenie, stając się bohaterem spotkania!