• Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 04.06.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor A
  • Sędzia: Dawid

+ To spotkanie zakończyło się dość niespodziewanie. Nie przypuszczaliśmy przed meczem, że drużyna Auto Partner S.A wygra tak pewnie i tak wysoko. Już do 3 minuty było 0:2 za sprawą duetu Wójcik-Graf, którzy skutecznie wykorzystali błędy defensywy Leasplan
+ Druga połowa również zaczęła się znakomicie dla ekipy Auto Partner. Jarek Mamaj podał piłkę w stronę pola karnego, dwóch zawodników przepuściło futbolówkę , a ta wtoczyła się do siatki. Zmylony Mirek Grzegorzek nie zdołał nawet zainterweniować
+ Na pochwały zasługuje cała zwycięska drużyna. Skupienie na grze, pewni w obronie i skuteczni w ataku. Tomek Wójcik wraz z Jarkiem Mamajem często włączali się w akcje ofensywne, z których były owoce. W środku pola natomiast inicjatywę przejął Robert Graf

- To nie był dobry dzień dla Leaseplan. W defensywie brakowało organizacji, zostawiali wiele wolnego miejsca przeciwnikom. Z przodu o ile mieli swoje sytuacje to, ani Grzesiek Rozłucki ani Robert Schroeder nie potrafili wykończyć akcji w 100% sytuacjach. Mało efektywnie można ocenić również występ Kamila Bazyla, który tylko raz zdołał znaleźć drogę do bramki strzałem z dystansu

W tym spotkaniu większość akcji ofensywnych przechodziła właśnie przez nogi Roberta. Dwukrotnie asystował Tomkowi Wójcikowi, dwukrotnie sam trafił do siatki rywali na początku i końcu spotkania.