• Poziom: ELIT VII Liga
  • Dzień: 23.04.2019, Wtorek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Rozpędzona Ulubiona - Ulubieńcy zaliczają taki start sezonu w ELIT VII Lidze, że naprawdę przecieramy oczy ze zdumienia. Liczny skład, doskonały pierwszy garnitur wzmocniony potężnymi rezerwami odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu, na dodatek w fantastycznym stylu. Czyżby kształtował nam się pierwszy realny kandydat do awansu?
+ QUBE do końca - Naprawdę uwielbiamy drużynę QUBE TECHNOLOGIES. Nie zawsze idzie im najlepiej, nie zawsze wszystko w drużynie zgrywa się tak jak trzeba, ale do samego końca walczyli o to, żeby zagrozić bramce Emila Kopańskiego, czego efekt zobaczyliśmy, gdy w 32. minucie zdobycie bramki mógł świętować Michał Syrocki

- Szybkie zabicie meczu - Nie można było niestety doświadczyć wielkich emocji w dzisiejszym spotkaniu, ponieważ ETV ULUBIONA była bezwzględna. Po dziesięciu minutach 4:0, po dwudziestu 7:0. Ulubieńcy nie chcieli dawać rywalom nawet pół szansy na oddanie ciosu i pewnie wbijali kolejne bramki

Konrad z Kornelem Górniakiem stworzyli dziś duet, który sam rozmontował całą ekipę rywali. Większość bramek zwycięskiej drużyny w pierwszej połowie polegała na tym, że jeden podawał, a drugi strzelał, albo na odwrót. Konrad dzięki temu zaliczył podwójny "doppelpack", kończąc mecz z czterema trafieniami.