• Poziom: ELIT II liga
  • Dzień: 22.10.2014, Środa
  • Godzina: 21:00

LeasePlan gromi Noble Bank!

Naprzeciwko siebie tego jesiennego wieczoru wyszły: drużyna LeasePlan w pomarańczowych koszulkach oraz niebieski Noble Bank. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem LeasePlan 8:2.

Drużyna w pomarańczowych strojach od początku przeważała. Za sprawą Grzegorza Rozłuckiego szybko, bo już w 5. minucie gry wyszła na prowadzenie, asystował mu Maciej Kłosiewicz. Zawodnicy LeasePlan bez przerwy tworzyli sobie szanse na podwyższenie prowadzenia. Jednak ambitna gra przeciwników nie pozwalała na zdobycie kolejnej bramki, aż do 10 minuty. Wówczas na listę strzelców znowu wpisał się zawodnik z numerem „9”, Piotr Rozłucki. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0.

W drugiej części obraz tego meczu nie zmienił się. LeasePlan prowadził grę, a Noble Bank próbował kontrować. Wielkie strzelanie rozpoczął Paweł Warmiński już 21. Minucie, po dokładnym zagraniu Macieja Kłosiewicza. Dalsza cześć meczu to „Rozłucki Show”. Z zimną krwią wykorzystywał kolejne nadarzające się sytuacje na strzelenie gola. Mając takiego egzekutora LeasePlan może napsuć krwi pozostałym drużynom z Elit II Ligi. Tego dnia Noble Bank stać było tylko na dwa trafienia, wiemy jednak, że mogą dać z siebie znacznie więcej.

Jeśli taką formę strzelecką utrzyma Piotr Rozłucki to na pewno LeasePlan będzie wysoko w tabeli, a Piotr prawdopodobnie zostanie królem strzelców Elit II Ligi.