• Godzina: 19:05

DAFTCODE - STANLEY B&D 2:0 (0:0)

Mecz o miejsce III

Dwa zabójcze ciosy

Czwartym miejscem na koniec sezonu musieli zadowolić się zawodnicy STANLEY B&D. W meczu, którego stawką był najniższy stopień podium, ulegli oni DAFTCODE 0:2.

Spotkanie od samego początku stało na wysokim poziomie. Obaj bramkarze – Marcin Lenard i Kamil Karczewski – mieli pełne ręce roboty. Bardzo dobre zawody rozgrywał zwłaszcza ten pierwszy, który niejednokrotnie ratował swój zespół przed stratą bramki. Bardzo aktywny w środku pola był duet Carlos MartinezArkadiusz Cywiński, ale i tej ekipie nie udało się w pierwszej połowie skierować piłki do siatki i na drugą część meczu obie drużyny przystępowały z zerowym dorobkiem bramkowym.

Taki stan rzeczy utrzymywał się do 29. minuty. Wówczas to niesamowicie ruchliwy i wszędobylski Carlos Martinez dograł do Tomasza Wolskiego, a ten posłał piłkę do siatki obok bezradnego Kamila Karczewskiego. 1:0 dla DAFTCODE! Doświadczeni gracze STANLEY B&D ruszyli do ataków, ale nie byli w stanie sforsować niezbyt dobrze zorganizowanej, ale skutecznej defensywy rywali. Decydujący cios piłkarze DAFTCODE wyprowadzili na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem. Łukasz Traczyk okazał się najsprytniejszy i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo i III miejsce w III-ligowych rozgrywkach!