• Sezon: Zima 2016
  • Dzień: 25.02.2016, Czwartek
  • Godzina: 20:00

Kowalczyk zapewnia trzy punkty

Pomimo tego, że OMEGA PHARMA prowadziła w tym meczu 3:0, przez zdekoncentrowanie musiała bić się o trzy punkty do samego końca.

Zaczęło się fantastycznie dla drużyny w czarnych koszulkach. Wejście smoka zanotował Darek Deleżyńki, który na początku spotkania dwukrotnie pokonał Mateusza Szablaka. W pierwszych minutach drugiej odsłony podwyższył Artur Adamiec i zdawało się, że jest po meczu. SOLLERS CONSULTING to jednak zespół z charakterem, który nigdy się nie poddaje. Świetnie zagrał duet Kozikowski – Kubik, obaj panowie mogliby grać z zawiązanymi oczami, a i tak zawsze podaniem odnaleźliby kolegę z teamu.

Minuty mijały a wysokie prowadzenie Farmaceutów stopniało i mieliśmy remis. Do siatki trafił wówczas Michał Mazanek, ale na jego bramkę w mgnieniu oka odpowiedział Marcin Kubik. Spotkanie zbliżało się do końca i wszystko wskazywało na to, że zespoły podzielą się punktami. Wtedy bramkarz Niebieskich chcąc wybić piłkę daleko przed siebie niefortunnie posłał ją pod nogi Leszka Kowalczyka. Doświadczony zawodnik bez zastanowienia uderzył i zapewnił swojej ekipie drugie zwycięstwo w sezonie!

OMEGA PHARMA zdobywa cenne punkty i wkracza do grona zespołów z sześcioma oczkami na koncie.

Zawodnik meczu: Leszek Kowalczyk [OMEGA PHARMA]
Nieco się spóźnił, ale zaraz po wejściu pokazał świeżość na boisku.