• Poziom: ELIT II Liga
  • Dzień: 05.06.2018, Wtorek
  • Godzina: 22:20

O jednym takim, co odmienił losy meczu

Mecz VIII kolejki ELIT II Ligi pomiędzy MDG Invest a AVON nie rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami.

Przygniatającą przewagę na początku gry mieli Inwestorzy. Świetnie inicjowali ataki, które przeradzały się w znakomite okazje, a z nich dwie przyniosły gole Patryka Gorgola i Filipa Polaszka. W międzyczasie wyrównał Wojtek Maciejak. Po 10 minutach na boisko dotarł Alek Eibl i zaczął wyczyniać cuda. W minutę trafił do bramki dwukrotnie i Różowi zamiast przegrywać 1:2 prowadzili 3:2.

W 26. minucie Alek miał już na swoim koncie hat-tricka. Po kilku minutach świetną indywidualną akcję zakończoną golem przeprowadził Artur Czajkowski. Wymiana ciosów po przerwie trwała. Na bramkę Wojtka Maciejaka odpowiedział Martijn Homan. Następnie trafieniem meczu popisał się Alek Eibl - posłał mocną piłkę w samo okienko bramki Robbiego Haserta. Po chwili dołożył kolejny celny strzał, a spotkanie zamknął spotkanie – kompletując jednocześnie hat-trick – Wojtek Maciejak.

- brak kunktatorstwa na początku gry w wykonaniu MDG Invest
- znakomity występ Wojtka Maciejaka
- wzorowa gra Artura Mikiciuka

- za mało czasu, w którym Pomarańczowi wyglądali znakomicie

Zawodnik meczu: Alek Eibl [AVON]
Bezdyskusyjny bohater spotkania. Podczas jego nieobecności, to rywale wyglądali lepiej. On sam wziął sprawy w swoje ręce. Pięć goli to wystarczający argument, aby uznać Alka MVP wtorkowego pojedynku.