(1:2)
  • Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 18.12.2018, Wtorek
  • Godzina: 20:20

Na zakończenie sezonu każdy chciał zostawić po sobie dobre wrażenie i nie inaczej było w meczu ACER kontra Google. Po wyrównanym starciu obu drużyn, specjaliści od technologii internetowych mogli cieszyć się kompletem punktów i wywalczonym V miejscem w tabeli.

Już w 6. Minucie Piotr Ułasiuk popisał się pięknym strzałem z okolic połowy boiska dając swojej drużynie prowadzenie, a po precyzyjnym dośrodkowaniu z 12. minuty Piotr Butryn tylko lekko trącił piłkę a ta wpadła do bramki tuż przy słupku poza zasięgiem bramkarza rywali. ACER odpowiedział tylko raz, gdy po centrze w pole karne bramkarza pokonał Mateusz Twardy.

ACER przejął inicjatywę dopiero w drugiej połowie strzelając gola z rzutu karnego po 5 minutach od startowego gwizdka sędziego, a już minutę później Panasiuk strzelił trzeciego gola dającego Predatorom wyczekiwane prowadzenie. Chwilę zajęło zawodnikom Google ochłonięcie po tym, co się stało, ale zabrali się do roboty, a cudowny strzał z woleja w 30. minucie zapewnił im zwycięstwo.  Google w ostatnich minutach tego meczu prowadziło obronę Częstochowy na swojej połówce starając się nie wypuścić prowadzenia z rąk. Dwie fenomenalne okazje do strzelenia gola dla ACER zakończyły się słupkiem i poprzeczką, a mecz zakończył się wynikiem 4:3, dla Białych.

- Zaciekły i ciekawy pojedynek
- Pełne zaangażowanie zawodników obu stron pomimo „niewielkiej” stawki

- Brak

Zawodnik meczu: Piotr Ułasiuk [GOOGLE]
Uczestniczył w każdej akcji bramkowej swojej drużyny, strzelił 2 gole oraz zanotował 2 asysty. Poprowadził swój zespół do zwycięstwa, zasłużenie zatem zdobywa tytuł zawodnika meczu.