• Poziom: ELIT VI Liga
  • Dzień: 06.02.2020, Czwartek
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C
  • Sędzia: MARIUSZ

+ Pierwsza stracona bramka przez STANDARD CHARTERED tylko napędziła zespół do ataku. Po tej bramce byli dużo bardziej zdecydowani w swoich akcjach ofensywnych i dużo bardziej skuteczni w wykończeniu
+ W 32. minucie pięknym strzałem wprost z rzutu wolnego popisał się Mateusz Rogowski, który zdobył tym samym swoją jedyną bramkę w tym pojedynku
+ Pierwsza połowa zdecydowanie należała do EBURY POLSKA, znacznie częściej pojawiali się pod polem karnym rywali, a to wszystko za sprawą rajdów i popisów dryblerskich Piotra Bobińskiego, który potrafił przejąć piłkę pod własną bramką, po czym minąć zwodem 3-4 rywali

- Wykończenie - to bolączka Białych, która doskwierała im przez pełne 40 minut. Piłka lądowała na poprzeczce, słupku i za bramką, wszędzie tylko nie w siatce

NAGRANIE Z MECZU

Szybki, zwinny i łasy na bramki. Trzy które strzelił znacząco pomogły w odniesieniu pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.