• Sezon: Zima 2020
  • Dzień: 22.01.2020, Środa
  • Godzina: 22:20
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor C

+ Pierwsze 10 minut to prawdziwy popis "Cukierników". Szybkie prowadzenie 3:0 i kontrola nad spotkaniem przez ofensywy duet Pazik - Szewczenko. Niestety, w 13' minucie kontuzja jednego z zawodników i Wedel kończył mecz w piątkę, ponieważ przyjechali bez zmian. Brawa dla zawodników tej drużyny za ofiarną grę do końca spotkania
+ PGE S.A. wykorzystało przewagę perfekcyjnie i nie oddali prowadzenia od 20'minuty. Ostatecznie pewnie wygrali wygrali
+ Aż 9 udanych interwencji Pawła Antosiaka

- Kontuzja zawodnika Wedla, co skutkowało grą w osłabieniu. Życzymy szybkiego powrotu do pełni sił!
- Dużo niewykorzystanych sytuacji PGE S.A.

NAGRANIE Z MECZU

Mateusz zwrócił uwagę swoją postawą na boisku. To bardzo wybiegany, mądrze grający zawodnik oraz motor napędowy PGE. Życzymy jak najwięcej udanych spotkań.