• Sezon: Jesień 2015
  • Dzień: 02.12.2015, Środa
  • Godzina: 20:35

Pewne 3 punkty zespołu ACER

Kibice komputerowców pamiętający waleczność swojej drużyny w zeszłotygodniowym spotkaniu (grając przez większość meczu w osłabieniu ACER zdołał zdobyć komplet punktów) ciekawi byli, co tym razem pokaże ich zespół. VIACOM tydzień wcześniej odpoczywał i przystępował do tego pojedynku w pełni sił.

Ozdobą pierwszej połowy był gol dotychczas najlepszego strzelca ELIT IV Ligi – Michała Rajkowskiego. Kapitalne, wręcz zjawiskowe uderzenie z powietrza, piłka nie dotyka boiska i wpada do bramki obok bezradnego golkipera komputerowców. Widać, że nie przypadkowo ten zawodnik znajduje się na szycie tabeli strzelców. Niestety dla VIACOM dalej nie było już tak kolorowo.

ACER przyspieszył grę i po strzale Grzegorza Pudło szybko wyrównał. Piłkarze tego zespołu poruszali się po murawie jak pociągi Pendolino po torach. Efektem takiej postawy było prowadzenie do przerwy 4:2. Kolejną bramkę dołożył Grzegorz Pudło. Trafili również Marek Sałasiński i Patryk Roszko. VIACOM zdołał odpowiedzieć tylko golem Marka Nowaka.

Po zmianie stron ekipa dowodzona przez Marka Sałasińskiego i Grzegorza Pudło podkręciła jeszcze tempo. Ich przeciwnik zdecydowanie opadł z sił. Druga odsłona meczu była zdecydowanie dla drużyny ACER, która zdobyła w tej części 7 goli, nie tracą przy tym żadnego.  Trzykrotnie do siatki trafił Dawid Helsner.

Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu była duża ruchliwość, waleczność i przede wszystkim to, że obronie komputerowców udało się zatrzymać Michała Rajkowskiego.

Zawodnik meczu:  Dawid Helsner
Przemawiają za nim statystki i czysta radość z gry widoczna przez całe spotkanie.