• Poziom: ELIT II liga
  • Dzień: 27.01.2016, Środa
  • Godzina: 19:50

Zainwestowali w zwycięstwo

Pomimo mocno okrojonego składu, zawodnicy MDG INVEST nie zamierzali złożyć broni w meczu z EUROVOLT. Trzeba przyznać, że swój plan zrealizowali w stu procentach – wygrali bowiem 8:4!

W roli faworytów w środowy wieczór występowali gracze EUROVOLT. Wszystko zaczęło się po ich myśli – w 13. minucie Tomasz Świerzyński odnalazł podaniem Mariusza Pełkę, a ten skierował piłkę do siatki. Wkrótce przyszedł jednak mały wstrząs – do wyrównania doprowadził bowiem Przemysław Smoczyński i gra zaczęła się na nowo. Gracze MDG INVEST poszli za ciosem. Wykorzystali konsternację w szeregach EUROVOLT i dwie minuty przed przerwą za sprawą Patryka Gorgola wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już, jak się okazało, do końca meczu.

W przerwie w szeregach EUROVOLT doszło do mocnej wymiany zdań. To chyba nieco zaburzyło koncentrację graczy tego zespołu, co z zimną krwią wykorzystali rywale. Szybkie dwie bramki Michała Grodzkiego jeszcze bardziej obniżyły morale graczy EUROVOLT. Wkrótce rywala dobił jeszcze Piotr Giżyński i los trzech punktów wydawał się już przesądzony. I chociaż w ciągu trzech minut EUROVOLT zdołał zdobyć trzy bramki, tego dnia nie mógł liczyć na jakąkolwiek zdobycz. Kolejne gole Michała Grodzkiego i Piotra Giżyńskiego przypieczętowały pierwszy w tym sezonie sukces MDG INVEST.

Zawodnik meczu: Michał Grodzki [MDG INVEST]
Szalał na całej długości i szerokości boiska. Wyjątkowo ruchliwy, znakomicie czytający grę. Trzykrotnie wpisał się na listę strzelców, do czego dorzucił dwie asysty.