• Dzień: 27.03.2014, Czwartek
  • Godzina: 20:30
  • Obiekt: VARSOVIA, sektor B

AXA błyszczy w finale

AXA DIRECT do przerwy remisowała z PGE S.A. 1:1, ale w drugiej połowie wrzuciła szósty bieg i strzeliła aż cztery gole, nie tracąc przy tym żadnego. Dzięki trzem punktom "ubezpieczyciele" przeskoczyli w tabeli HENKEL i na finiszu rozgrywek ELIT I Ligi piastują ósmą pozycję.

Już w trzeciej minucie wynik spotkania otworzył dowodzący ekipę AXA DIRECT Marek Jędrasiewicz. Na to trafienie ekspresowo odpowiedział jednak Marcin Górka, na którego "energetycy" mogą liczyć o każdej porze dnia i nocy. W pierwszej części gry więcej goli nie padło, a druga była koncertem już tylko jednej orkiestry, czyli AXA DIRECT - pod batutą Tomasza Nowaka.

Tomek w drugiej połowie niespodziewanie dorzucił aż dwa trafienia (czyli dwa razy więcej niż w dotychczasowych dziewięciu meczach!) i - wobec marazmu ze strony PGE - poprowadził swój zespół do pewnego zwycięstwa.

W strzelaniu goli wspomogli go jeszcze wspomniany już Marek i niezawodny i waleczny Mariusz Nawrocki, dzięki którym zwycięstwo przybrało okazalszych rozmiarów - AXA pokonała PGE S.A 5:1 i w pięknym stylu pożegnała zimowe rozgrywki ELIT I Ligi.