• Poziom: ELIT II liga
  • Dzień: 28.09.2016, Środa
  • Godzina: 21:05

Świetny start nowicjuszy

Bardzo dobrze do ligi wprowadzili się gracze GETIN BANK. W swoim pierwszym meczu rozbili mistrza ELIT III Ligi, SIKA POLAND 4:1.

Obie drużyny podeszły do spotkania bardzo niepewne. GETIN BANK debiutował w rozgrywkach, a SIKA POLAND jest II-ligowym beniaminkiem i nie wiedziała, na jakim poziomie piłkarskim znajdują się jej rywale. Stąd pierwsze minuty przypominały piłkarskie szachy. Żadna z ekip nie chciała zaryzykować i odsłonić własnej bramki. Jako pierwsi przez defensywę przedarli się bankowcy. Paweł Goździołko dograł do Piotra Kaczorowskiego, a ten otworzył wynik spotkania. Jak się okazało, było to jedyne trafienie w pierwszej części meczu.

Worek z golami rozwiązał się po przerwie, choć pierwsze dziesięć minut nie przyniosło efektów bramkowych. Po tym czasie przypomniał o sobie Kaczorowski. Pokazał, że jego umiejętności piłkarskie nie są wiele mniejsze niż innego Kaczorowskiego – Pawła – który zaliczył nawet występy w reprezentacji Polski. Zawodnik GETIN BANKU w dwie minuty pogrążył SIKA POLAND, strzelając dublet i kompletując tym samym hat-tricka. Rywale odpowiedzieli co prawda golem z rzutu karnego, ale ostatnie słowo i tak należało do bankowców. Na cztery minuty przed końcem na listę strzelców wpisał się Dawid Zaleśny i ustalił wynik meczu na 4:1.

Zawodnik meczu: Piotr Kaczorowski [GETIN BANK]
Nieuchwytny dla obrońców rywala. Zdobył trzy bramki i poprowadził GETIN BANK do sukcesu.