ELIT III liga - Wiosna 2021

M Drużyna Mecze W R P Bramki Bilans Punkty
1 LINK4 4 3 1 0 22:8 14 10
2 DENTAL Doctor 4 3 1 0 20:13 7 10
3 CHEIL 4 2 1 1 15:12 3 7
4 BGK 4 2 0 2 20:20 0 6
5 ACER 4 2 0 2 18:12 6 6
6 EXPLO FC 4 2 0 2 16:15 1 6
7 Group One 3 1 1 1 11:9 2 4
8 SLIMSTOCK 3 1 0 2 10:15 -5 3
9 AVIATOR 3 1 0 2 9:16 -7 3
10 ORA Warszawa 4 0 2 2 6:17 -11 2
11 PHILIP MORRIS 3 0 0 3 5:15 -10 0
Kolejka I
Group One - ORA Warszawa 07.07.2021, Środa, 20:20 1:1 (1:0) więcej
CHEIL - ACER 08.07.2021, Czwartek, 19:35 4:2 (2:1) więcej
DENTAL Doctor - BGK 08.07.2021, Czwartek, 20:20 8:7 (4:7) więcej
EXPLO FC - SLIMSTOCK 08.07.2021, Czwartek, 21:05 7:3 (3:1) więcej
PHILIP MORRIS - LINK4 08.07.2021, Czwartek, 21:50 3:4 (1:2) więcej
Kolejka II
AVIATOR - BGK 15.07.2021, Czwartek, 19:35 4:3 (2:2) więcej
ORA Warszawa - LINK4 15.07.2021, Czwartek, 20:20 1:9 (1:4) więcej
CHEIL - SLIMSTOCK 15.07.2021, Czwartek, 21:05 5:3 (4:0) więcej
PHILIP MORRIS - ACER 15.07.2021, Czwartek, 21:50 0:6 (0:3) więcej
EXPLO FC - DENTAL Doctor 15.07.2021, Czwartek, 21:50 3:4 (1:2) więcej
Kolejka III
SLIMSTOCK - Group One 21.07.2021, Środa, 21:05 4:3 (2:1) więcej
BGK - CHEIL 22.07.2021, Czwartek, 19:35 4:3 (2:1) więcej
LINK4 - EXPLO FC 22.07.2021, Czwartek, 20:20 6:1 (1:0) więcej
ACER - ORA Warszawa 22.07.2021, Czwartek, 21:05 5:2 (3:2) więcej
DENTAL Doctor - AVIATOR 22.07.2021, Czwartek, 21:50 6:1 (3:0) więcej
Kolejka IV
AVIATOR - Group One 28.07.2021, Środa, 21:05 4:7 (1:3) więcej
LINK4 - CHEIL 29.07.2021, Czwartek, 19:35 3:3 (1:0) więcej
BGK - ACER 29.07.2021, Czwartek, 20:20 6:5 (0:3) więcej
DENTAL Doctor - ORA Warszawa 29.07.2021, Czwartek, 21:05 2:2 (1:2) więcej
EXPLO FC - PHILIP MORRIS 29.07.2021, Czwartek, 21:50 5:2 (3:1) więcej
Kolejka V
Group One - BGK 04.08.2021, Środa, 21:05 więcej
CHEIL - DENTAL Doctor 05.08.2021, Czwartek, 19:35 więcej
ACER - LINK4 05.08.2021, Czwartek, 20:20 więcej
AVIATOR - EXPLO FC 05.08.2021, Czwartek, 21:05 więcej
PHILIP MORRIS - SLIMSTOCK 05.08.2021, Czwartek, 21:50 więcej
Kolejka VI
DENTAL Doctor - Group One 11.08.2021, Środa, 21:05 więcej
LINK4 - AVIATOR 12.08.2021, Czwartek, 19:35 więcej
EXPLO FC - CHEIL 12.08.2021, Czwartek, 20:20 więcej
SLIMSTOCK - ORA Warszawa 12.08.2021, Czwartek, 21:05 więcej
BGK - PHILIP MORRIS 12.08.2021, Czwartek, 21:50 więcej
Kolejka VII
Group One - CHEIL 18.08.2021, Środa, 21:50 więcej
LINK4 - SLIMSTOCK 19.08.2021, Czwartek, 20:05 więcej
ORA Warszawa - EXPLO FC 19.08.2021, Czwartek, 20:50 więcej
ACER - DENTAL Doctor 19.08.2021, Czwartek, 21:35 więcej
PHILIP MORRIS - AVIATOR 19.08.2021, Czwartek, 22:20 więcej
Kolejka VIII
ACER - Group One 25.08.2021, Środa, 21:35 więcej
LINK4 - DENTAL Doctor 26.08.2021, Czwartek, 20:05 więcej
BGK - EXPLO FC 26.08.2021, Czwartek, 20:50 więcej
SLIMSTOCK - AVIATOR 26.08.2021, Czwartek, 21:35 więcej
ORA Warszawa - PHILIP MORRIS 26.08.2021, Czwartek, 22:20 więcej
Kolejka IX
PHILIP MORRIS - Group One 01.09.2021, Środa, 22:20 więcej
LINK4 - BGK 02.09.2021, Czwartek, 20:05 więcej
ORA Warszawa - CHEIL 02.09.2021, Czwartek, 20:50 więcej
ACER - AVIATOR 02.09.2021, Czwartek, 21:35 więcej
SLIMSTOCK - DENTAL Doctor 02.09.2021, Czwartek, 22:20 więcej
Kolejka X
Group One - LINK4 08.09.2021, Środa, 21:35 więcej
EXPLO FC - ACER 09.09.2021, Czwartek, 20:05 więcej
AVIATOR - ORA Warszawa 09.09.2021, Czwartek, 20:50 więcej
BGK - SLIMSTOCK 09.09.2021, Czwartek, 21:35 więcej
CHEIL - PHILIP MORRIS 09.09.2021, Czwartek, 22:20 więcej
Kolejka XI
Group One - EXPLO FC 15.09.2021, Środa, 21:35 więcej
ORA Warszawa - BGK 16.09.2021, Czwartek, 20:05 więcej
CHEIL - AVIATOR 16.09.2021, Czwartek, 20:50 więcej
ACER - SLIMSTOCK 16.09.2021, Czwartek, 21:35 więcej
PHILIP MORRIS - DENTAL Doctor 16.09.2021, Czwartek, 22:20 więcej
Elit strzelec
Tomasz Mozga BGK 10
Daniel Katri ACER 6
Łukasz Jaroń DENTAL Doctor 5
Marek Sanecki DENTAL Doctor 5
Bartek Sypuła AVIATOR 5
Bartosz Duliński LINK4 5
Patryk Slubisz EXPLO FC 4
Jakub Stańczak EXPLO FC 4
Wojciech Cianciara ACER 4
Michał Sieńko ACER 4
pełne zestawienie
Elit asystent
Łukasz Jaroń DENTAL Doctor 5
Patryk Gorgol SLIMSTOCK 5
Maciej Machnio BGK 4
Michał Sieńko ACER 4
Kuba Mysór LINK4 4
Michał Zieliński DENTAL Doctor 3
Kacper Bagiński PHILIP MORRIS 3
Jakub Burdzy EXPLO FC 3
Bartosz Róg EXPLO FC 3
Wojciech Cianciara ACER 3
pełne zestawienie
Elit kanadyjczyk
Tomasz Mozga BGK 12
Łukasz Jaroń DENTAL Doctor 10
Michał Sieńko ACER 8
Patryk Gorgol SLIMSTOCK 7
Wojciech Cianciara ACER 7
Daniel Katri ACER 7
Bartosz Duliński LINK4 7
Marek Sanecki DENTAL Doctor 6
Kuba Mysór LINK4 6
Michał Zieliński DENTAL Doctor 5
pełne zestawienie
Elit fairplay
PHILIP MORRIS 4
SLIMSTOCK 7
LINK4 8
DENTAL Doctor 11
ACER 11
AVIATOR 11
BGK 13
Group One 14
CHEIL 14
EXPLO FC 20
pełne zestawienie