(2:1)
  • Sezon: Jesień 2019
  • Poziom: ELIT V Liga
  • Dzień: 04.12.2019, Środa

+ Znakomicie rozpoczęli drugą połowę zawodnicy ACER. Już w pierwszej akcji efektownie rozklepali defensywę przeciwników, na koniec umieszczając piłkę w bramce rywala
+ Fair-play. Doceniamy wszystkie przejawy uczciwego zachowania na boisku. Dlatego należy pochwalić bramkarza Przemka Pichora, który dwukrotnie przyznał się, że to on ostatni dotykał piłki

- Pomimo wyniku 2:1 do przerwy, pierwsza część spotkania nie należała do najatrakcyjniejszych. Przez większość czasu gra toczyła się w środku boiska, a bramkarze rzadko byli zmuszeni interwencji

Marek miał dzisiaj sposób na obronę rywali. Doskonale czuł się z piłką przy nodze. Pozwoliło mu to na zdobycie hat-tricka oraz dwóch asyst. Czyżby to była zapowiedź powrotu starego dobrego „Marasa”? ;)